Forum Zespołu Przestańcie

Oficjalne Forum Entuzjastów i Członków Szczecińskiej Formacji Happy-Rockowej PRZESTAŃCIE


#1 2010-03-26 01:53:12

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Singiel w misji 'przerwać milczenie' :P

Zalogowałem się ostatnio parę razy na nasze wspaniałe forum... i żywej duszy niet! Doskonale rozumiem... że ciężka zima była... wiele gospodarstw domowych na terenie naszego kraju było pozbawiona prądu... wody... ba! nawet internetu! Jednakże... zima już za pasem... czas na lans... bujanie się po mieście w cieńszych strojach... chwytanie cienia pod palmami... imprezki coraz częściej i częściej w plenerze... ale czy... podkreślam CZY można się gdzieś dobrze bawić bez pierszego profesjonalnego wydawnictwa PRZESTAŃCIE? więc do sedna... Chciałbym przeprowadzić czasowy (i na czasie zarazem) eksperyment... pierwsze 3 osoby, które odpowiedzą na mój post, zagwarantowaną mają wysyłkę naszego singiela... którego premiera już tuż tuż... na dniach dosłownie nie mniej magazyny już pełne... a wygląda to tak:

http://www.przestancie.republika.pl/trustatki.jpg

Na płycie znajdują się 2 wiosenne utwory (zapewne już wam znane zresztą):
-statek kosmiczny
-truskawki
oraz teledysk do pierwszej z tych piosenek w jakości DVD

Zatem... do dzieła! Są spore szanse że nasz 'trustatek' wyląduje właśnie w Twoim odtwarzaczu

Offline

 

#2 2010-04-09 10:02:23

Monika

noworodek

Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Singiel w misji 'przerwać milczenie' :P

KrzysztofJacenty napisał:

Zatem... do dzieła! Są spore szanse że nasz 'trustatek' wyląduje właśnie w Twoim odtwarzaczu :P

a wyląduje? ;)

Offline

 

#3 2010-05-11 19:57:43

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Singiel w misji 'przerwać milczenie' :P

Ja już mam płytkę w łapkach i muszę przyznać, że odwaliliście kawał dobrej roboty

Offline

 

#4 2010-05-24 20:59:41

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Singiel w misji 'przerwać milczenie' :P

Monika napisał:

KrzysztofJacenty napisał:

Zatem... do dzieła! Są spore szanse że nasz 'trustatek' wyląduje właśnie w Twoim odtwarzaczu

a wyląduje?

ba! Słowo się rzekło przecież... napisałem Ci mejla... wystarczy odpowiedzieć...

argumentative napisał:

Ja już mam płytkę w łapkach i muszę przyznać, że odwaliliście kawał dobrej roboty

zatem wciąż mamy jeszcze "trustatki" do rozdania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl