Forum Zespołu Przestańcie

Oficjalne Forum Entuzjastów i Członków Szczecińskiej Formacji Happy-Rockowej PRZESTAŃCIE


#1 2008-09-08 23:12:30

hepi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 154
Punktów :   

Megatotalowe szaleństwo :)

A ja chciałbym tutaj umieścić link do konta zespołu na megatotal.pl, gdzie można się przyczynić do promocji zespołu i pomóc mu uzbierać środki na wydanie płyty, stając się przy tym jej udziałowcem i czerpiąc z tego tytułu korzyści Zresztą, co się będę rozpisywał, zerknijcie sami: http://megatotal.pl/przestancie

Pozdrowionka!!!

Offline

 

#2 2008-09-09 00:15:27

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Widziałem o tej stronie, ale nie myślałem, że i Przestańcy mają tam konto

Offline

 

#3 2008-09-09 00:20:17

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Grzesiu zadziałał wczoraj.... ponoć niezłe żniwo zbiera... oby tak dalej!

Offline

 

#4 2008-09-09 10:27:08

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

KrzysztofJacenty napisał:

Grzesiu zadziałał wczoraj.... ponoć niezłe żniwo zbiera... oby tak dalej!

No, no, to świetnie!
Ja też pobiorę Waszą muzykę stamtąd i dam Wam zarobić ^^
Wczoraj w nocy założyłem sobie konto

Offline

 

#5 2008-09-09 11:05:29

hepi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 154
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

No zobaczymy zobaczymy jak to będzie szło Jeśli chodzi o uzbieranie kaski na wydanie płyty, to raczej nadziei wielkich nie mam Ale najważniejsze jest to, że to nowe medium promocji zespołu A ja się cieszę z każdego nowego pozytywnego komentarza Zresztą, z negatywnych też się cieszę, bo ktoś zadał sobie trud żeby choć kawałek przesłuchać

Offline

 

#6 2008-09-09 12:33:21

Kajo

pracuś

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

I ja dołożyłem swoje przysłowiowe 100groszy życze powodzenia


EDIT: oświećcie mnie czy dobrze kumam: to teraz moge handlować waszymi kawałkami poprzez np., zrobienie składanki?;>

Ostatnio edytowany przez Kajo (2008-09-09 12:45:13)


--------------------------------------
G O R i L L A Z ! ! ! ;-)

Offline

 

#7 2008-09-09 13:20:04

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

ja tam się na tym nie znam... Grzesio=hepi pewnie wie...

Offline

 

#8 2008-09-09 13:45:34

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Ja niestety też nie
Jak wrócę do domu to poszukam ^^

Offline

 

#9 2008-09-09 13:55:03

Kajo

pracuś

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Zle to chyba załapałęm. Ale już kumam, w zależności ile ma się udziałów w danej piosence tyle przypada nam kasiorki jezeli ktoś ja kupi. Dla przykładu: jezeli moje udziały w jakiejś piosence wynosza 1% to od kazdego nastepnego grosza w nia zainwestowanego wplynie 0,01gr na moje konto. Cfana rzecz ;]

EDIT: Proponuje jeszcze w pasku na górze, gdzie są odnośniki do 'index' 'lista uzytkownikow' itp umieścić Nasz Megatotal:)

Ostatnio edytowany przez Kajo (2008-09-09 14:16:18)


--------------------------------------
G O R i L L A Z ! ! ! ;-)

Offline

 

#10 2008-09-09 16:41:43

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Kajo napisał:

Zle to chyba załapałęm. Ale już kumam, w zależności ile ma się udziałów w danej piosence tyle przypada nam kasiorki jezeli ktoś ja kupi. Dla przykładu: jezeli moje udziały w jakiejś piosence wynosza 1% to od kazdego nastepnego grosza w nia zainwestowanego wplynie 0,01gr na moje konto. Cfana rzecz ;]

EDIT: Proponuje jeszcze w pasku na górze, gdzie są odnośniki do 'index' 'lista uzytkownikow' itp umieścić Nasz Megatotal:)

Ah, oto Ci chodziło

Offline

 

#11 2008-09-09 22:51:30

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Jej, widzę, że Truskawki wymiatają na megatotalu

Offline

 

#12 2008-09-10 00:28:32

hepi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 154
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Ja moze wytlumacze na szybcika o co chodzi w tym calym Megatotalu
Otoz sa dwie mozliwosci rejestracji: albo jako artysta, albo jako fan.

Artysci udostepniaja swoje piosenki i decyduja sie na to czy chca zbierac pieniazki na Singiel, Epke czy na LP. Kazde wydawnictwo ma okreslony pulap funduszy, do ktorego trzeba przybic I tak np. singiel ma 5tys., EPka ma 12tys. a LP ma 40tys. Artysci po zdecydowaniu sie na wydawnictwo, umieszczaja swoje piosenki.

Fani kupuja piosenki artystow za grosze (maksymalna cena minimalna piosenki to 99gr i rosnie ona wraz z popularnoscia danego utworu) placac za nie ile tylko chca pod warunkiem ze zaplaca cene minimalna. Kazda nowa piosenka na poczatku kosztuje 1gr, wiec zeby ja kupic mozemy zaplacic 3gr, 245gr, 896gr albo minimalnie 1gr W ten oto sposob fan staje sie legalnym posiadaczem piosenek zespolu

Ale to nie wszystko Poniewaz w tym momencie fan INWESTUJE W ZESPOL SWOJE PIENIADZE STAJAC SIE W TYM MOMENCIE UDZIALOWCEM, a co za tym idzie, ma udzial w zyskach. Udzial dzielony jest w ten sposob, ze 50% plynie zawsze na konto artysty, a pozostale 50% jest dzielone proporcjonalnie posrod udzialowcow wzgledem tego ile wplacili na zespol. Jezeli jestesmy udzialowcami i jakis inny fan zakupi piosenki zespolu, wowczas na tym zarabiamy. A zarabiamy nasz procent udziału (np. 5%) z 50% puli przeznaczonej na udzialowcow Troche zagmatwane, ale prawdziwe Dodatkowo, fan moze powiekszac swoje udzialy i dofinansowywac projekt Po co? Zeby zarabiac.

Ale to jeszcze nie wszystko! Gdyz jesli zespol osiagnie sume MegaTotal, czyli odpowiednia sume na wydanie Singla, EPki lub LP'ka, wowczas graja fanfary Zespol nagrywa swoja wymarzona plyte, plyta jest montowana i dystrybuowana Powstaje naklad w okolo tysiacu egzemplarzy i plyty sa promowane i sprzedawane. Udzialowcy, ktorzy wlozyli swoja kase w powiekszanie pieniazkow zespolu w celu uzyskania MegaTotal zarabiaja rowniez na sprzedazy takiej plyty! Zespol ma zawsze 50%, a reszta jest dzielona proporcjonalnie na udzialowcow!!!

Dodatkowo, 10 najwiekszych udzialowcow jest wymienionych na okladce plyty, a pierwsza 30 dostaje plyty gratis

W ten sposob juz 4 zespoly sie wybily


Jesli moje tlumaczenie jest beeee, tutaj podaje link do FAQ: http://www.megatotal.pl/howto_fan_full.php


Pozdrowionka!!!

http://www.megatotal.pl/przestancie

Offline

 

#13 2008-09-10 09:01:16

Kajo

pracuś

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Powiem wam, że jak na 3dni na tym serwisie i na tak w zasadzie jakby niebyło groszwe sprawy to dosć dochodowe sa te wasze truskawki. Na jakichś nawozach sztucznych czy co? bezradny


--------------------------------------
G O R i L L A Z ! ! ! ;-)

Offline

 

#14 2008-09-10 14:55:06

hepi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 154
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Sam jestem bardzo zdziwiony Teraz troszke zaluje, ze nie wybralem Singielka Ale nie wiedzialem, ze az taki odzew bedzie Naprawde bardzo nam milo Ale jak powiedzialem, nie chodzi az tak o uzbieranie na te EPke (choc fajnie by bylo ) ale o to, zeby komus jeszcze sie muzyczka spodobala Mam nadzieje ze tak jest i bedzie

PS. Zadne nawozy

Offline

 

#15 2008-09-10 15:24:32

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Megatotalowe szaleństwo :)

Jakbyś wybrał Singielka albo EPkę to już byście osiągnęli megatotal
Ale jeszcze jakiś dłuższy czas i może uzbieracie na LP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl