Forum Zespołu Przestańcie

Oficjalne Forum Entuzjastów i Członków Szczecińskiej Formacji Happy-Rockowej PRZESTAŃCIE


#1 2008-09-10 19:58:43

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Już niebawem powinny się pojawić w naszej bazie... dwa nowe utworki. W zasadzie są już prawie gotowe... Powstawały jednym rzutem razem z "Już Nigdy"... Ale... no właśnie... Tutaj proszę o doping dla Grzegorza coś się ociąga z gagatkami Do raz dwa zostało mi tylko nagranie solówki... są już klawisze... gitarki... basik... wokale... ale moje wiosełko po ostatnim koncercie jeszcze do mnie nie wróciło mam nadzieję że nadchodzący tydzień będzie tygodniem premier

Offline

 

#2 2008-09-10 22:13:17

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

No to ja rozumiem

Grzesiek! Grzesiek, dajesz!

Offline

 

#3 2008-09-10 23:00:44

hepi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 154
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"


Ja juz nie lubie dawac konkretnych terminow, bo wychodzilo na to, ze jestem nieslowny
Ale obiecuje sie wziac do roboty

Offline

 

#4 2008-09-11 00:13:13

Kajo

pracuś

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

KrzysztofJacenty napisał:

ale moje wiosełko po ostatnim koncercie jeszcze do mnie nie wróciło

że tak spytam jako amator gitarowy: jakiś wypadek na scenie czy cuś? a tak wogóle to na czym Panowie od gitar graja? bo ciekawi mnie to...chodzi mi o gitarki i piece/przestery...


--------------------------------------
G O R i L L A Z ! ! ! ;-)

Offline

 

#5 2008-09-11 00:45:09

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

No więc żaden wypadek... tylko nasz pałker wspaniałomyślnie (a raczej jego żona) zawiozła nasze gitarki do siebie na hawirkę żebyśmy mogli spokojnie kontynuować imprezkę... bez tachania za sobą sprzętu. Co do jego specyfikacji opowiem o sobie... ujmę to następująco:
Gitara:
J&D Brothers Les Paul Standart
Przetworniki 2xhumbucker w tym wymieniony z wersji Bridge... na złoty... Merlin PAF2
Efekty:
Digitech rp-50
Kaczuszka CryBabe GCB-95
Piec:
Aktualnie gramy z Grzesiem na Powermikserze piecyk trzymam w domu... więc mogę go pominąć
Struny:
Dean Markley LT 9-42
Kostki:
byle jakie... najlepiej z żółwikiem (Dunlop) grubość koniecznie 0,73

Ha... to by było na tyle w skrócie

Offline

 

#6 2008-09-11 00:48:53

hepi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 154
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Po prostu po koncerciku spakowalismy instrumenty do samochodu i je wywieziono w bezpieczne miejsce Krzys zachorowal, ja wyjechalem - nie ma kto odebrac Ale juz jutro (dzisiaj) to sie zmieni

Krzyś ma jakiegoś Les Paula - nawet nie wiem na czym Ty grasz, Krzysiu , Struny Dean Markley Przetworniki Merlina, kabel PROEL hehehe Multiefekt Digitech RP 50 Wah Wah Cry Baby najtanszy model hehehe i to podpina pod PowerMixer Behringera

Ja mam Washburna X 30 PRO, struny Dean Markley 9-42 Przetworniki Head Hunter ( ahmmm ujdą no ), Kabel Proel Digitech RP 50 czyli cud techniki Wah Wah Cry Baby najtanszy model /w chwili obecnej cos sie popsulo / i to podpinam pod powermixer Behringera

Pod mixer podpinamy kolumny hehehe

Bas byl jakis Ibanez, po kablu przez Multiefekt Zooma bodajze (szajsowy )i pod piec basowy Laneya

Mikrofony Shure (jedne z najnizszej kategorii ale dzialaja ), Piorka Dunlop hehehe Pasek Ernie Ball hihihi

Takze od piecykow odeszlismy poki co, aczkolwiek ja np. gralem na Laneyu, a Krzys nie mam pojecia znowu

Aha mam jeszcze straplocki dunlopa chyba bo mi gitara spadala jak skakalem


No i to chyba na tyle by bylo Ogolnie to nic nadzwyczajnego Ale jest milusio


EDIT: Kurde no to ja sie tu rozpisuje a Ty, Krzysiu, juz napisales

Ostatnio edytowany przez hepi (2008-09-11 00:51:46)

Offline

 

#7 2008-09-11 11:24:51

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

hepi napisał:

Kurde no to ja sie tu rozpisuje a Ty, Krzysiu, juz napisales

No właśnie widzę że coś u Ciebie z percepcją dzisiaj nie teges

hepi napisał:

Takze od piecykow odeszlismy poki co, aczkolwiek ja np. gralem na Laneyu, a Krzys nie mam pojecia znowu

To była... znaczy jest niemiecka kopia musicmana  RD-110 fifty o mocy 100W RMS aktualnie chodzi na 2 12calowych 150W głośnikach... póki się nie popalą... bo do tego mam szczęście

Offline

 

#8 2008-09-12 00:45:17

Kajo

pracuś

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

nooo..ale studyjnie brzmicie całkiem całkiem (jak jest na koncertach tego nie wiem   ale widze pochwały same wiec chyba jest bardzo dobrze ) oby nic sie nie tfu tfu spartoliło


--------------------------------------
G O R i L L A Z ! ! ! ;-)

Offline

 

#9 2008-09-12 11:15:22

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Piecyk brzmi calkiem dobrze zwlaszcza teraz na nowych glosnikach... prawda jest taka ze zadnego koncertu nie zagralismy jeszcze na wlasnym sprzecie... (chyba ze korzystajac z owego powermiksera) więc brzmimy roznie w zaleznosci od klasy back-line...  efekty i gitary swoje... wzmacniacze organizatorow. Czesto to sie tak odbywa aby zaoszczedzic na czasie przy wymianie kapel... Moj piecyk naglasnie mnie tylko w domciu wiec jest w pelni bezpieczny

Offline

 

#10 2008-09-15 13:52:17

Janusz

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 106
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Ja tylko chciałem, napisać, że gitarki już do Was wróciły, więć co z raz dwa i gagatkami?

Offline

 

#11 2008-09-15 18:21:46

hepi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 154
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Trwaja zaciete spory o to, jak piosenki beda wygladaly Krotko mowiac, jestem ciagle niezadowolony i kloce sie z Krzysztofem o jego partie Czasami naprawde mi sie zdaje, ze jestem potworem

Offline

 

#12 2008-09-15 19:42:49

SamoZło

pisarz

Zarejestrowany: 2008-09-10
Posty: 78
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Dobrze, że już zrozumiałeś jaki jesteś i sam znalazłeś dla siebie określenie... potwór, pasuje [ nie żebym się wtrącała , ale muszę Ci przyznać rację, że czasem jesteś ;]

Dlatego pewnie 'gagatki' i 'raz dwa'  usłyszymy dopiero za dwa lata bo się kłócisz z Krzysztofem!

Offline

 

#13 2008-09-16 00:04:46

 KrzysztofJacenty

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Grzegorz jest odrobine upierdliwy.. ale mam plan... to co wymysle w zamian bedzie na maksa chujowe wiec pozwoli mi zostawic stara partie... a chodzi zwlaszcza o partie na jednym mostku w gagatkach... a tak mi sie podobala... kawalki sie produkuja... ale uwierzcie nam... ze wyprodukowanie jednego to prawdziwa meka nie tyle przez wzgląd na wzajemne spięcia na linii Grzegorz-Krzysztof (bo tez sie do niego przysalam czasem o rozne rzeczy) co ogolnego nakladu pracy nad masteringiem komponowaniem dodatkowych partii klawiszy skrzypiec... dodawaniu efektow... roboty na tydzien przy zalozeniu nieomylnosci... a to jednak nie jest fabryka... parawa manufaktury nie sprawdzaja sie przy powstawaniu PRAWDZIWYCH ARCYDZIEL... bo takie sa przeciez nasze kawalki czesto trzeba do czegos wracac... poprawiac... zmieniac... dlatego to tyle trwa... nie jestesmy zajaczkami na duraselach

Offline

 

#14 2008-09-16 10:45:07

argumentative

entuzjasta protoplasta

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Ej, no! PRZESTAŃCIE () się kłócić, bo my nigdy nie usłyszymy tych piosenek .

Offline

 

#15 2008-09-16 17:23:23

SamoZło

pisarz

Zarejestrowany: 2008-09-10
Posty: 78
Punktów :   

Re: Nowe mp3 - "Gagatki" i "Raz Dwa"

Grzegorz i Krzysztof są trochę upierdliwi.... może lepiej tak?   , Nie no, zaczekamy...Mam czas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl